BLjournal.com » Премии

Національна премія «Україна квітуча-2010»

BLjournal.com

У лютому 2008 року в МВЦ Лівобережний у рамках VIII Міжнародної виставки Kiev Build «Ландшафтна архітектура і дизайн» відбулася Перша урочиста церемонія нагородження Лауреатів і Номінантів Національної премії в галузі Ландшафтної архітектури і дизайну «Україна квітуча 2008». У конкурсі взяло участь близько 70 фірм і авторів, кращі були відзначені високими нагородами. Нині запрошуємо Вас взяти участь у наступній акції 2010 року.

Національна премія «Україна квітуча 2010» у царині створення комфортного довкілля людини сприяє активізації процесів, що спрямовані на залучення різних професійних, територіальних і ділових співтовариств до справи відродження, збереження і розвитку культурно-історичних традицій садово-паркового і ландшафтного мистецтва. Премія є єдиною нагородою в цій галузі на національному рівні. Тому Гільдія ландшафтних підприємців за підтримки компанії «Прем’єр Експо» проводить акцію конкурсу на Національну премію «Україна квітуча 2010».

Премія «Україна квітуча» є мірилом якісних показників ринку, тому що головною її метою є підтримка громадян і організацій, що пропонують високий рівень якості послуг і товарів для створення комфортного і красивого довкілля, залучення громадської уваги до передового досвіду компаній і організацій, а також спілкування і обмін інформацією і досвідом між учасниками ринку. Сфера створення комфортного середовища на українському ринку багато років розвивалась під впливом західних шкіл, тому одним із завдань Премії є відродження високих традицій вітчизняної школи садово-паркового мистецтва як складової частини культурної спадщини, як окремої галузі, яка вирішує екологічні проблеми господарської діяльності людини. Важливо не тільки відродити втрачені традиції, але і не розгубити накопичений досвід, тому один із напрямків Премії – підтримка навчальних закладів, що готують кадри, і інформаційних друкованих і електронних видань, виставок.

Премія вручається українським і іноземним громадянам і організаціям, які своєю діяльністю зробили реальний внесок, що визнається фахівцями галузі, у створення комфортного і красивого довкілля з таких напрямків:

– збереження української культурної спадщиниі, екології;

– ландшафтна архітектура урбанізованих територій;

– малі сади і сади внутрішних просторів;

– вирощування та поставка на ринок посадкового матеріалу;

– малі архітектурні форми, скульптури, інші категорії ландшафтного дизайну;

– друковані видання, інтернет-видання, телебачення, виставки;

– підготовка фахівців і навчальні заклади.

Діяльність Лауреатів премії повинна стати орієнтиром для компаній і авторів, що працюють у галузі, як еталон високої якості виконання робіт.

Для забезпечення авторитетної оцінки заявок створюється Експертна рада, куди входять провідні фахівці – ландшафтні архітектори, флористи, дендрологи, діячі культури, представники урядових структур і бізнесу, наукових організацій тощо.

Інформація про відбір проектів і об’єктів для розгляду Експертною радою і їх розміщення на наступній виставці «Ландшафтна архітектура і дизайн 2010» доручена журналу «Благоустрій і ландшафт» і Оргкомітету виставки. На сторінках журналів будуть постійно друкуватися матеріали, присвячені об’єктам і проектам, що відбираються на Національну премію.

Зв’язок з Оргкомітетом

здійснюється за телефонами:

38 (044) 280-45-54, 209-04-57,

контактна особа Анатолій Жирнов,

zirnov1@yahoo.com

З журналом «Благоустройство & Ландшафт»

38 (044) 496-46-01, 496-46-02,

контактна особа Марина Герасименко,

mgerasimenko@inbox.ru

Под материалами можно оставлять комментарии (публикуются после модерации).

Чтобы оставить комментарий, необходимо зарегистрироваться .