BLjournal.com » Выставки, Семена

VI спеціалізована виставка «Насіння та реманент-2009»

BLjournal.com

25–27 листопада 2009 року у Львові, у приміщенні Палацу спорту «Україна», що на вул. Мельника, 18, відбулися: шоста спеціалізована виставка «Насіння та реманент – 2009», четверта спеціалізована виставка «АгроТехніка' 2009» та друга спеціалізована виставка «Квіти та ландшафт – 2009».

Партнер виставки «Насіння та реманент» – ТМ «Свитязь».

В експозиції виставок були широко представлені виробники та дилери насіння, садово-городнього реманенту та сільськогосподарської техніки з Центральної, Північної та Західної України, зокрема, Києва, Рівного, Дніпропетровська, Одеси, Вінниці, Луцька, Івано-Франківська, Тернополя та Львова.

Серед компаній, які взяли участь у роботі виставок, – ТМ Свитязь, ПП Бонус, Агромарк Юкей, Агропакгруп, Агросвіт, Агротех, Агрофірма Торговий дім, Аеромех, ТМ Оазис, Теравет Україна та інші.

Крім того, за словами Тараса Ващука, директора компанії Експольвів, незважаючи на кризову та епідеміологічну ситуацію – це не вплинуло на кількість відвідувачів. Експозиції відвідало понад 5 тис. осіб зі Львова та області, з Івано-Франківщини, Тернопільщини, Волині та Рівненщини, також представники з південних регіонів. Попитом серед відвідувачів вже традиційно користувалися насіння, засоби захисту рослин, теплиці, огороджувальні сітки тощо. Серед відвідувачів виставки «АгроТехніка» був помітним попит на мінітрактори та мотоблоки.

Ірина Захарова, перший заступник генерального директора Компанії «Свитязь», партнера виставки, відзначила, що традиційно виставка «Насіння та реманент» символізує початок нового сезону для всіх садівників і городників, тому учасники якнайширше представляють свій асортимент, ціни, технології та новації. "Наша компанія постійно розвивається і оновлює свій асортимент. Цього року ми розширили пропозицію насіння овочевих і квіткових культур, мінеральних добрив і газонних трав. Нам також дуже приємно вперше на цій виставці представляти експозицію власної мережі Садових центрів «Свитязь».

Виставка отримала також схвальні відгуки від її учасників. «Попри ситуацію що склалася в країні , – говорить Олег Пелех, дилер компаній „Агропакгруп“ та ТМ „Семена України“, – для нашої компанії виставка пройшла успішно. Нам вдалося навести нові контакти та, сподіваюся, вони переростуть у плідні контракти.»

Компанія ЕКCПОЛЬВІВ
м. Львів, вул. Городоцька, 172
(032) 244-11-91, 244-18-88
e-mail: amd@expolviv.ua
www.expolviv.ua

Под материалами можно оставлять комментарии (публикуются после модерации).

Чтобы оставить комментарий, необходимо зарегистрироваться .