BLjournal.com » Выставки, Посадочный материал, Растения, Семена, Цветы

П'ята спеціалізована виставка «Насіння та реманент–2008», Третя спеціалізована виставка «АгроТехніка–2008» та Перша спеціалізована виставка «Квіти та ландшафт–2008».

BLjournal.com

19–21 листопада 2008 року у Львові, у приміщенні нового Виставкового центру «Шувар», що на вул. Хуторівка, 4-Б, відбулися: П'ята спеціалізована виставка «Насіння та реманент–2008», Третя спеціалізована виставка «АгроТехніка–2008» та Перша спеціалізована виставка «Квіти та ландшафт–2008».

В експозиції виставок були широко представлені виробники та дилери насіння, садово-городнього реманенту та сільськогосподарської техніки з Центральної, Північної та Західної України, зокрема, Києва, Рівного, Дніпропетровська, Краматорська, Одеси, Вінниці, Луцька, Івано-Франківська та Львова.

Сергій Мельник, керівник відділу збуту ТМ «Свитязь», генерального партнера виставки, відзначив новинки, які компанія цьогоріч представила на виставці: «Наша компанія постійно розвивається і оновлює свій асортимент. Цього року ми пропонуємо нову серію ексклюзивних квітів, так само ми значно розширили асортимент овочевих квіткових культур та серію газонних трав. Зараз ми працюємо над новими альтернативними каналами збуту – це послуга насіння поштою, та розпочав роботу наш новий інтернет-магазин.»

Крім того, за словами Тараса Ващука, директора Агентства маркетингу та розвитку, цьогоріч виставки проводилися у новому Виставковому центрі «Шувар», але це не вплинуло на кількість відвідувачів. Експозиції відвідало понад 6 тис. осіб зі Львова та області, з Івано-Франківщини, Тернопільщини, Волині та Рівненщини, також представники з південних регіонів. Також цього року ми представили нову виставку «Квіти та ландшафт» і сподіваємося, що у майбутньому зацікавленість до цього сегменту ринку буде зростати".

Виставка отримала також схвальні відгуки від її учасників. «Попри ситуацію, що склалася у країні, та зміну місця проведення виставок, – говорить Ольга Пелех, дилер компаній „Агропакгруп“ та ТМ „Семена Украины“, – для нашої компанії виставка пройшла успішно. Нам вдалося навести нові контакти, та, сподіваюся, вони переростуть у плідні контракти.»

Пресс-служба

Под материалами можно оставлять комментарии (публикуются после модерации).

Чтобы оставить комментарий, необходимо зарегистрироваться .