BLjournal.com » Архив

Національна премія «Квітуча Україна»

BLjournal.com

У лютому 2008 року в МВЦ Лівобережний у рамках VIII Міжнародної виставки Kiev Build “Ландшафтна архітектура і дизайн” відбудеться Перша урочиста церемонія нагородження Лауреатів і Номінантів Національної премії з Ландшафтної архітектури і дизайну “Квітуча Україна”.

Національна премія в царині створення комфортного довкілля людини “Квітуча Україна” буде сприяти активізації процесів, що спрямовані на залучення різних професійних, територіальних і ділових співтовариств до справи відродження, збереження і розвитку культурно-історичних традицій садово-паркового мистецтва.

Премія є єдиною нагородою в цій галузі на національному рівні. У зв’язку з цим Гільдія ландшафтних підприємців при підтримці “Прем’єр Експо” виступили з ініціативою створення Національної премії “Квітуча Україна”.

Метою Премії є підтримка громадян і організацій, що працюють в галузі відновлення і збереження українських культурно-історичних традицій, традицій садово-паркового мистецтва, ландшафтної архітектури і дизайну, а також в інших галузях, що сприяють створенню комфортного і красивого довкілля.

Премія “Квітуча Україна” стане майданчиком для означення якісних показників ринку, тому що головною її метою буде підтримка громадян і організацій, що пропонують високий рівень якості послуг і товарів для створення комфортного і красивого довкілля, залучення громадської уваги до передового досвіду компаній і організацій, а також спілкування і обміну інформацією і досвідом між учасниками ринку. Сфера створення комфортного середовища на Українському ринку багато років розвивалась під впливом західних шкіл, тому однією з основних задач Премії є відродження високих традицій вітчизняної школи садово-паркового мистецтва, як складової частини культурної спадщини, як окремої галузі, яка вирішує екологічні проблеми господарської діяльності людини. Важливо не тільки відродити загублені традиції, але і не розгубити накопичений досвід, тому одним із напрямів Премії є підтримка навчальних закладів, що готують кадри і інформаційні друковані і електронні видання.

Премія вручається українським і іноземним громадянам і організаціям, які своєю діяльністю внесли реальний, що визнається фахівцями галузі, вклад у створенні комфортного і красивого довкілля з наступних напрямків:

— збереження української культурної спадщини;

— збереження екології;

— ландшафтна архітектура зовнішніх просторів;

— ландшафтний дизайн внутрішніх просторів;

— іноземні фірми на українському ринку;

— вирощування та поставка на ринок посадкового матеріалу;

— створення та поставка на ринок малих архітектурних форм;

— друкованні видання, інтернет-видання, телебачення;

— виставкова діяльність;

— навчальні заклади.

Діяльність Лауреатів премії повинна стати орієнтиром для компаній, що працюють в галузі, як еталон високої якості товарів і послуг.

Для забезпечення авторитетної оцінки заявок створюється Експертна рада, куди входять провідні фахівці — ландшафтні архітектори, флористи, дендрологи, діячі культури, представники урядових структур і бізнесу, наукових організацй тощо.

Інформація про відбір проектів і об’єктів для розгляду Eкспертною радою і їх розміщення на наступній виставці “Ландшафтна архітектура і дизайн 2008” доручена журналам “Благоустрій і ландшафт”, “Ландшафт плюс” і Оргкомітету виставки. На сторінках журналів будуть постійно друкуватися матеріали, присвячені об’єктам і проeктам, що висуваються на Премію.

Зв’язок з Експертною радою здійснюється телефонами:

380 44 2804554, 2090457, контактна особа Жирнов Анатолій Дмитрович, zirnov1@yahoo.com

Із Оргкомітетом виставки:

+380 44 4514160, контактна особа Радзивіл Ольга Олександрівна,

Із журналом “Благоустройство & Ландшафт”:380 44 4964601,4964602, контактна особа Марина Герасименко, b-l@gmail.ru

Із журналом “Ландшафт плюс”, контактна особа Скороходов Віктор Володимирович reklama@landshaftplus.ru

 

Под материалами можно оставлять комментарии (публикуются после модерации).

Чтобы оставить комментарий, необходимо зарегистрироваться .